Ratunku, obcięłam włosy

Cześć!
Proszę o pomoc! Zawsze miałam długie włosy, które dwa miesiące temu, za namową koleżanki obcięłam. Teraz sięgają ledwo za ucho. I najnormalniej w świecie nie potrafię sobie z nimi poradzić. Nie wiem jak je układać i co z nimi robić. One układają się jak same chcą i sterczą w różnych kierunkach.
Anka

Odpowiada Dawid Parzonka:
Techniki cięcia zawsze powinny być dobrane do rodzaju włosów i efektu jaki chcemy na głowie uzyskać. Niestety mylnie dobrana technika oraz brak precyzji cięcia powodują, że włosy nie układają się tak, jak należy, a ich stylizacja sprawia poważne trudności. Poza tym krótsze włosy wymagają wbrew pozorom większej dbałości o fryzurę.
Jeżeli nie możesz sobie poradzić z obecną fryzurą zdecydowanie powinnaś wrócić do fryzjera, u którego ścięłaś włosy i poprosić o dokładny instruktaż stylizacji włosów. Fryzjer powinien również dobrać odpowiednie produkty do pielęgnacji i stylizacji Twoich włosów.
Oczywiście zapraszamy też do salonu Karoline. Może nam uda się rozwiązać problem twojej fryzury i odrobinę poprawić Ci humor.

Wróć

Dodaj komentarz