Algi ratują włosy

Głęboka rekonstrukcja włosa, to zabieg trychologiczny, którego zadaniem jest przywrócenie włosom własciwego poziomu nawilżenia oraz stworzenia na całej długości włosa warstwy ochronnej, która będzie skutecznie chronić go przed odwodnieniem i działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych. 

Preparat przeznaczony do głębokiej rekonstrukcji włosa, to mieszanka sproszkowanych ekstraktów akacji i alg morskich. Akacja intesywnie nawilża, algi rewitalizują i reminalizują włos.Jednym słowem idealny zabieg na każdą porę roku, w szczególności jesienią i zimą, gdzie w ruch idą kaloryfery, a na głowach lądują czapki, a krakowiankom, które ich nie lubią szkodliwy smog.

Zabieg ten nie należy do długotrwałych i skomplikowanych zabiegów trychologicznych. Dzięki specjalnie opracowanej formule jego czas reakcji na włosach to ok. 20 minut. Włosy myjemy specjalnym szamponem, który delikatnie rozchyla łuskę włosa, następnie nakładamy specjalnie przygotowaną maskę. Należy pochwalić producentów za pomysłowość i wyjątkową dbałość o środowisko. Otóż całą maskę przygotowujemy w miseczce wykonanej z pszenicy, a do jej mieszania używamy specjalnych bambusowych szpatułek. Po 10-15 minutach spłukujemy włosy, następnie zamykamy łuskę specjalnym preparatem z ekstraktem z bambusa, pszenicy i kelpa morskiego.

Po zabiegu, dla podtrzymania jego efektu, należy stosować specjalny szampon i odżywkę do codziennej pilęgnacji.

Koszt zabiegu, to 75 zł.

Wróć