Gdzie są moje włosy?

Brak prawidłowewego mikrokrążenia w skórze głowy, a nazywając rzecz prościej - słabe jej ukrwienie, to najczęściej występująca przyczyna wypadania włosów.

Sposobów na poprawę mikrokrążenia jest wiele – można skórę klasycznie masować, pobudzać prądem, ultradźwiękami albo przez aplikację dedykowanych preparatów do wcierania w skórę głowy, czyli tak zwanych wcierek.

Substancje aktywne pochodzenia roślinnego, które pobudzają krążenie w skórze bez potrzeby tarcia czy masażu, który nie jest wskazany przy skórach łojotokowych lub u osób, które nie lubią masażu, a nawet dotyku skóry ze względu na psychiczne obciążenie świadomością nadmiernie wypadających włosów.

Pamiętajcie jednak, by używać sprawdzonych marek trychologicznych i zaufać trychologowi, który po szczegółowym wywiadzie będzie wiedział, jaki preparat dobrać, czym jego działanie wspomóc, jaką dodatkową pielęgnację zalecić. Takie kompleksowe działanie da oczekiwane efekty. 

Poprawa nie następuje natychmiast, o tym trzeba pamiętać! Konsekwencja i ścisłe stosowanie się do zaleceń przynosi za to  wymierne efekty.

W salonie Karoline od wielu lat pracujemy na najnowocześniejszych biologicznych preparatch trychologicznych grupy Mineral Tritetment, które zapewniają kompleksowe rozwiązania do każdego problemu skóry głowy i włosów. Zapraszamy na konsultację i zabiegi!

Wróć