Kolory zatopione w roślinach

Koloryzacja OWAY, to leczniczy system koloryzacji opartej na biodynamicznych, organicznych, pozyskiwanych etycznie olejach i składnikach aktywnych. Farby Oway nie zawierają amoniaku, parabenów, oleju mineralnego, sztucznych barwników, alergenów zapachowych i substancji zagęszczających,  nie są testowane na zwierzętach i posiadają certyfikat PETA. Ponadto w odżywczych kremach koloryzujących zostały zastosowane innowacyjne, wysokiej jakości mikro-pigmenty, które zapewniają trwałe i stabilne rezultaty, a także intensywne i lśniące odcienie. Do wyboru jest ich ponad 94 odcieni.

W zabiegch koloryzacji używane są dwa masła roślinne, które pochodzą z lasów Borneo i Polinezji, bogate w kwasy tłuszczowe i nutrilipidy, które tworzą warstwę chroniącą przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, nadając włosom intensywne i pełne blasku kolory. Ponadto farby Oway są wzmocnione biodynamicznymi ekstraktami karkade, olejem z burkina faso, białek bawełny i ekologicznego oleju perilla. Farby vegańskie Oway nie uszkadzają włókna włosa, zachowując podczas zabiegu koloryzacji jego fizjologiczne PH. Kremowy aktywator do farb bogaty jest w emolienty, które w trakcie farbowania zapewniają włosom odpowiednie nawilżenie. W farbach Oway zastosowano biodynamiczny ekstrakt z hibskusa, który jest silnym przeciwutleniaczem wzmacniającym strukturę włosa od wewnątrz.

Proces koloryzacji pozbawiony jest drażniących zapachów, a jego formuła chroni również skórę głowy. Polecamy tą koloryzację alergikom.

Wróć