Olejowe farbowanie

Mineral Color Oil, to profesjonalny system koloryzacji olejowej bez amoniaku. Jego formuła gwarantuje maksymalne możliwości tak w kryciu siwych włosów , jak i w rozjaśnianiu, wykonując
zabieg i odżywiając włosy jednocześnie, bardziej niż jakakolwiek inna koloryzacja. Przeznaczona również do skóry bardzo wrażliwej, pozwala na bezpieczny i przyjemny zabieg o intensywnych i błyszczących rezultatach kolorystycznych.

Mineral Color Oil zawiera olej arganowy,  nagietka i  rumianku; połączenie szlachetnych olejków, pozwala na farbowanie i dbanie o włosy podczas jednego zabiegu. 

Formuła Mineral Color Oil wyróżnia się uwagą w selekcji użytych substancji aktywnych, takich jak olejki eteryczne i mikropigmenty ostatniej generacji. Całkowity brak amoniaku eliminuje ryzyko alergii oddechowych i minimalizuje alergie skórne.

 

Biologiczny Olej Arganowy wzmacnia i chroni kolor, bogaty w witaminę E pomaga ożywić, rewitalizować, nawilżyć i nabłyszczyć włosy. Dzięki wysokiej zawartości substancji antyoksydacyjnych, takich jak tokoferole, kwasy tłuszczowe i flawonoidy zapobiega równiez starzeniu sięwłosów.

Olej nagietka znany z właściwości zmiękczających, a przede wszystkim  przeciwzapalnych działa
leczniczo na skórę głowy podczas aplikacji farby, co zapewnia skórom wrażliwym i suchym wyjatkowy komfort podczas wykonywania zabiegu. Poza tym olej z nagietka wyjątkowo "odżywia" włosy pozbawione blasku, wypełniając jego ubytki i porowatość.

Olej rumianku ma działanie kojące i  silnie nawilżające oraz zalicza się do grupy olejów relaksujących. Właściwości rumianku pomagają w leczeniu zapalnych komórek skóry po zabiegach chemicznych.

Czas koloryzacji jest nieco dłuższy niż w innych rodzajach koloryzacji.

 

Wróć