Piękne włosy to nic trudnego

Poniżej przedstawiamy państwu trzy nowości - profesjonalne zabiegi trychologiczne oparte na produktach vegańskich marki Oway.

Wszystkie opisane przez nas zabiegi  mają działania naprawcze łuski włosa.

Zabieg Fitokeratynowy – głębokie nawilżenie, wygładzenie struktury włosa. Przeznaczony dla wszystkich rodzajów włosów, o każdej porze roku.

Zabieg pielęgnacyjny, rekonstruujący, leczniczy. Nie należy go mylić z keratynowym chemicznym prostowaniem włosów.

Trychologiczny fitokeratynowy zabieg na włosy skomponowany został z 18 biodynamicznych aminokwasów o małej masie cząsteczkowej, które dokładnie odtwarzają struktury keratynowe we włosach i tworzą tzw. „wewnątrzkomórkowy cement”.

Specjalna aplikacja fitokeraktyny w poszczególne partie włosów, powoduje wypełnianie i restrukturyzację łańcuchów keratynowych. Efektem tego zabiegu jest uzyskanie spójnej struktury włosa, przez co łatwiej dają się rozczesać, nie plączą się, nie puszą i stają się łatwiejsze w stylizacji.

Na zabieg należy przeznaczyć ok. godzinę. Koszt zabiegu: Włosy krótkie i średnie 85 zł, włosy długie 110 zł.

 

Zbieg Ceramidowy ze skoncentrowaną witaminą F; ochronny , naprawczy nadający włosom połysk i odpowiednią sprężystość. Polecany włosom porowatym, suchym, matowym, po zabiegach chemicznych.

Dzięki koncentratowi z ceramidów i witaminie F forte polecany szczególnie trudnym i mocno zniszczonym włosom. Wszystkie składniki do tego zabiegu zostały pozyskane z ekstraktów i olejów z bazylii oraz kompleksu amazońskiego z masła murumuru i oleju z babassu. Zabieg ten buduje warstwę ochronną wokół naskórka i łuski włosa, chroniąc je dodatkowo przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Zabieg ten polecamy w okresie jesienno-zimowym oraz silnych ekspozycji słonecznych.

Na zabieg należy przeznaczyć ok. godzinę. Koszt zabiegu: włosy krótkie i średnie 100 zł, włosy długie 150 zł.

 

Zabieg z kwasem  hialurenowym.

Koncentrat soli mineralnych o niskiej masie cząsteczkowej kwasu hialuronowego doskonale radzi sobie z włosami bardzo zniszczonymi. Rekonstuuje i wzmacnia strukturę włosów, głęboko je odżywiając. W zabiegu wykorzystywany jest biodynamiczny olej z lawendy oraz oligosacharydowy cukier trzcinowy.

Zabieg polecany jest do włosów zniszczonych zabiegami chemicznymi, po mechanicznych urazach, z rozdwojonym końcówkami oraz do włosów mocno kręconych przesuszonych.

Na zabieg należy przeznaczyć ok. półtorej godziny. Koszt zabiegu: włosy krótkie i średnie 110 zł, włosy długie 180 zł.

* Bazą do zabiegu ceramidowego oraz hialuronowego jest serum z z dużą zawartością fitoprotein oraz kompleks multiwitaminowy bogaty żelazo, magnez, cynk i krzem.

Wróć