Innowacyjna kuracja przeciw wypadaniu włosów

Wypadanie włosów, łysienie - kiedyś wydawać by się mogło problem dotyczący głównie mężczyzn, obecnie dotyka również kobiet. U kobiet rozpoznaje się dwa rodzaje wypadania włosów; tymczasowe lub trwałe. Pierwsze określane jest jako łysienie przemijające. Zazwyczaj ten rodzaj utraty włosa może wywoływać: przebyta ciąża, zmęczenie, zaburzenia hormonalne, złe odzywianie, stres, przyśpieszone starzenie się włosa. Za drugie- trwałe- zazwyczaj odpowiedzialna jest genetyka.

Natural Solution- integrator wzrostu, to innowacyjna kuracja przeciw wypadaniu włosów oparta na bazie macierzystych komórek roślinnych pochodzących z łodyg kwaśnych winogron, ale nie tylko.   Kuracja składająca się ze specjalnego szamponu oraz ampułek została wzbogacona o: paullinia cupana (guaranę) roślinę bezwzględnie najbogatszą w kofeinę roślinną, ginko bilobę silnie rozszerzającą naczynia, oraz hydrolizowany kolagen(pochodzenia roslinnego). W składzie całej formuły nie zabrakło rownież zbawiennych dla włosów olejków - jasminowego i neroli.

Kuracja trwa od 8 do 12 tygodniu. Jej stosowanie jest proste wymaga od nas jedynie systematyczności. Zestawy do kuracji od dziś są dla Was w naszym salonie. Do każdej kuracji dołączamy specjalny, dopasowany indywidualnie program jej stosowania. 

Pamiętajmy jednak, że kurację należy wspomagać racjonlną dietą, czyli karmić włosy tym, co lubią najbardziej.

 

Wróć