Kolor ożywia włos

Koloryzacja bezamoniakowa Emmebi przeznaczona jest do każdego rodzaju wlosów, a w szczególności do włosów delikatnych, uszkodzonych. Koloryzacja ta równocześnie pielęgnuje włosy dzięki zawartości naturalnych składników aktywnych: olejów z nasion slonecznika, jojoby i pestek winogron, brzoskwini, witamin oraz kompleksów aminokwasów, mikroprotein i ceramidów, które chronią korę włosa podczas farbowania  i chronią naskórek głowy przed podrażnieniem.

Firma Emmmebi proponuje również kobietom, które pokochały blondy innowacyjny rozjaśniacz bezamoniakowy, który nie rozpyla się w powietrzu, czyli nie wdycha się go, nie puchnie na włosach, nie twardnieje, a w delikatny, acz skuteczny sposób odbarwia włos, dając mozliwość uzyskiwania nawet bardzo janych blondów bez uszkodzenia struktury włosa. A przy tym jego miętowa nuta zapachowa wyklucza dotychczasowy dyskomfort, charakterystyczny dla odbarwiaia włosów.

Cieszymy się, że do naszej oferty mogliśmy dołączyć kolejny produkt, który w zdecydowany sposób eliminuje szkodliwe skutki chemicznej koloryzacji włosów. My już wiemy, że to mała rewolucja na polskim rynku fryzjerskim - Ty sama musisz się o tym przekonać. 

Zapraszamy na bezpieczną, bezamoniakową koloryzację - teraz możesz mieć na swojej głowie kolor swoich marzeń. Przez cały kwiecień na dowolną koloryzację bezamoniakową marki Emmebi mamy 10% rabat. Po prostu sprawdź nas!

 

Wróć